top of page
Výhody bytového domu

promyšlené dispozice

kuchyň vč. spotřebičů v ceně

IKONA KOJE.jpg

sklepní kóje k bytu

výtah v přízemí

prostorná koupelna

kvalitní stavební materiál

bezbariérový přístup

lodžie v ceně každého bytu

parkování zdarma

energet. štítek B - velmi úsporná

rekuperační jednotka

dobíjecí stanice na elektromobily

O projektu

Nabízíme Vám dostupné bydlení v dosahu všech krás malebného Kyjovska, v blízkosti centra Kyjova, Nemocnice Kyjov, autobusového i vlakového nádraží a nákupního centra. Nedaleko jsou i školky a školy.


Samotný bytový dům má čtyři nadzemní podlaží a dva vstupy A a B a je v něm 32 bytových jednotek. Nachází se v něm jak menší bytové jednotky 1+kk, tak i střední 2+kk a větší 3+kk.
Maximální pohodlí při přístupu do bytového domu zaručuje výtah v přízemí. Každý z bytů disponuje vlastní lodžií.


V ceně bytu je zahrnuta kuchyň vč. spotřebičů (vyjma myčky, je zde příprava pro myčku), vinylové podlahy, keramické dlažby, obklady, vnitřní dveře a zárubně, prostorná koupelna se zdravotechnickým vybavením (wc, umyvadla, baterie, sprchový kout), kompletní elektroinstalace.
Všechny byty jsou vybaveny rekuperačními jednotkami zajišťujícími komfortní přísun čerstvého vzduchu. V ceně každého bytu je i sklepní koje k uložení Vašich nezbytností.

Parkování je možné přímo před bytovým domem na veřejném parkovišti, kde bude zajištěno 56 míst včetně dobíjecí stanice na elektromobily.


Za projektem stojí investiční a developerská společnost FUTURITÉ CZ s.r.o. sídlící ve Bzenci. Projekční práce a inženýrská činnost byla svěřena do rukou zkušených projektantů v CONTROL INVEST PROJECT s.r.o.. Tato firma s mnohaletými bohatými zkušenostmi v oboru bude i generálním dodavatelem stavby.

Obývací pokoj
o projektu

Lokalita

Bytový dům Lidická Kyjov se nachází v poklidné části města Kyjova a přitom je v docházkové vzdálenosti do centra tohoto malebného města, kde se koná množství folklorních kulturních akcí. Téměr na dohled je areál Nemocnice Kyjov. Autobusové nádraží a vlaková zastávka Kyjov jsou vzdáleny pouhých 750 metrů vzdušnou čarou. V blízké dojezdové vzdálenosti je hned šest školek a pět základních škol. Mezi střední školy ve městě patří Klvaňovo Gymnázium a SŠ zdravotnická, SOŠ a SOU automobilní a Střední odborné učiliště Kyjov.

Za nákupy můžete do blízkého obchodního centra OC Kaufland nebo obchodu LIDL, který je vzdálený pouhých 750 metrů od bytového domu.

Město nabízí i bohaté sportovní vyžití v podobě několika nově zbudovaných cyklostezek, nejbližší bytovému domu je cyklostezka Mutěnka. V Kyjově se nachází i městské koupaliště.

moravske-toskansko-cejkovice-marek-musil_nejmenší_edited.jpg
LidickaKyjov_web transparent_big_logo-A.png

Na projektu se podílel tento TÝM

Architektonická studie

Karel Forman, CONTROL INVEST PROJECT s.r.o.

Projektová dokumentace, inženýrská činnost

Ing. Jaroslav Špaček, CONTROL INVEST PROJECT s.r.o.

Vizualizace

Ing. Michal Karbáč

Grafické práce, korporátní identita

Kristýna Vejlupek

Webdesign

Bc. Klára Čechová, CONTROL INVEST PROJECT s.r.o.

Poradenské služby

Michal Pazdera, JUSTO Česká republika, s.r.o.

Realitní makléř, prodej bytových jednotek

Dominik Jelínek, CONTROL INVEST PROJECT s.r.o.

Právní služby

Mgr. Michal Staněk

Finanční poradenství

Ing. Jakub Hnila

bottom of page